niedziela, 5 czerwca 2016

Adopcja :) Kilka słów:)

Adopcja jest bardzo piękną decyzją w życiu ludzi, którzy chcą zostać rodzicami, cieszyć się urokami macierzyństwa/tacierzyństwa:),
Aby zostać rodzicem, trzeba przejść długą drogę, wiele szkoleń, rozmów z psychologami, lekarzami, wiele procesów sądowych. Wszystko to sprawia, że osoby starające się o adopcje odnoszą wrażenie, że jest " ktoś, kto nie chce im dać dziecka", Tak, nie jest, Ośrodek adopcyjny, sąd rodzinny ma na celu tylko i wyłączne dobro dziecka, chcą uświadomić rodziców, jak wychowanie dziecka, jest poważnym i odpowiedzialnym zadaniem.
Kilka słów o rodzaju adopcji.

Adopcja - wspaniała, ważna, ale i bardzo poważna decyzja!!!

2 komentarze:

 1. możliwość adopcji to wspaniała możliwość zarówno dla dziecka jak i przyszłych rodziców. Wspaniale, że coraz więcej ludzi się na to decyduje i zapewnia ciepły dom sierotom :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Panią, jest wiele szczęśliwych, kochających się ludzi, którym z różnych przyczyn do pełni szczęścia brakuje dziecka. Decydując się na adopcję - uszczęśliwiają tak naprawdę kilka osób:) Podziwiam i szanuję ludzi, którzy zdecydowali się na taki krok w swoim życiu, ponieważ jest on bardzo poważny i odpowiedzialny:):)
   dziękuję za komentarz i pozdrawiam Ania

   Usuń

Dziękuję serdecznie, że zajrzałeś na mojego bloga.
Pozdrawiam i zapraszam ponownie:)
Podziel się ze mną, Swoją opinią na powyższy artykuł:)